Stipro skrējiens

Stipro skrējiens ir pasākums, kas nu jau piecus gadus notiek kinopilsētņā “Cineville”, kur cilvēki dodas, lai pārbaudītu savus spēkus vienās trakās sacensībās, kur ir jārāpjas pa dubļiem, jāskrien, jāliek, jāpeld un jādara citas trakulības kurās ir iespējams sevi pārbaudīt un saprast cik daudz tu pats esi spējīgs izdarīt. Stipro skrējiena pasākums jau kopš 2010. gada notiek 4. maijā, kas ir Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadiena un tāpēc šādā veidā cilvēkiem ir ļauts celt patriotismu un pārvarēt savus spēkus un iesaistīties jaunos izaicinājumos. Šajā šķēršļu joslā ikviens var pārbaudīt savu izturību skrienot, lecot un rāpjoties pāri šķēršļiem un tādā veidā saprast uz ko tav tu esi spējīgs un veicināt savu fizisko attīstību. Stipro skrējiens ir starptautisks pasākums un tajā piedalās tūkstošiem cilvēku no visas Latvijas un pat no ārzemēm, jo šādā veidolā šādas sacīkstes redzamas ir ļoti reti un parasti cilvēki izvēlas labāk skriet garās distances vai arī cilāt svarus nevis nodarbināt visu savu ķermeni šādās šķēršļu joslās.

Šāda pasākuma mentalitāte ir tā, ka katram pašam ir jāmāk sevi pārvarēt un šī distance ir tieši veidota tā, lai tā gan būtu pietiekoši izaicinoša arī pašiem spēcīgākajiem stipriniekiem gan arī to varētu pārvarēt iesācēji. Šajā skrējienā drīkst doties cilvēki, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, bet ir iespējams reģistrēties vairākās grupās, kā iesācēji un elite, un attiecīgi arī sacensties ar cilvēkiem, kas tad ir tavā spēka grupā. Protams ir arī masu skrējiens un vairāki grupu skrējieni kur uzreiz var piedalīties vairāki cilvēki no viena draugu vai radu loka un mēģināt kopā pārvarēt šo sarežģīto šķēršļu joslu. Lai piedalītos šajā pasākumā ir jāmaksā no 12 Eiro līdz pat 50 Eiro atkarībā kad tiek pirktas biļetes, kā arī kādā grupā jūs vēlaties piedalīties un, protams, ir iespējams arī iegādāties dažādas papildus lietas, kā siltu dušu un uzkodas pēc skrējiena, bet tas viss var vēl izmaksāt pat līdz 100 Eiro. Tāpēc, ja nauda tev ir šķērslis, tad labāk biļetes nopirkt jau pašā to pārdošanas sākumā, kad tās ir vislētākās un lai nebūtu par tām jāpārmaksā.

Paša pasākuma ideja ir ļoti laba un patīkami ir redzēt, ka tik daudz cilvēki šajā skrējienā piedalās, tomēr tik lielu naudas summu iekasēšana kaut kā neliekas pareiza un tas tikai pierāda, ka pasākuma rīkotāji arī vēlas labi nopelnīt ne tikai radīt šo pasākumu, bet vai mēs viņus par to varam vainot?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *